Logo2

تابلو ها نقش مهمی در معرفی سریع کسب و کار شما دارند و در یک نگاه باید اطلاعات را به مخاطب منتقل کنند. تابلوها را باید به اندازه کافی جذاب ساخت تا توجه بیشتری را به خود جلب کنند. ساخت یک تابلو تبلیغاتی جذاب که در آن اصول طراحی به کار  گرفته شده باشد و از متریال درجه یک در ساخت آن استفاده شده باشد از اهمیت زیادی برخوردار است است . نقش نامه ارائه دهنده انواع خدمات چاپ و طراحی در زمینه های مختلف می باشد یکی از خدمات آن ساخت انواع تابلو می باشد. این مجموعه تاکنون تابلو های تبلیغاتی زیادی را برای کسب و کارهای مختلف اجرا کرده است است. در ادامه به معرفی انواع تابلو تبلیغاتی می پردازیم با ما همراه باشید.

تابلو ال ای دی

تابلوهای LED جذابیت زیادی دارد دلیل آن هم  استفاده از چراغ ال ای دی می باشد. این چراغ می تواند در رنگهای مختلف به کار برده شود و از آنجایی  ال ای دی ها بسیار ریز هستند می توان با کنار هم قرار دادن آنها نقش ها و متن های متنوعی را ایجاد کرد. قطعاً در خیابان و پاساژها و… تابلوهای ال ای دی زیادی را در اندازه‌های مختلف مشاهده کرده‌اید. این تابلوها را می‌توان به صورت چشمک زن اجرا کرد تا باعث جلب توجه بیشتر شوند.  همچنین در زیر چراغ ها می‌توان قاب قرار داد که ین قاب می تواند از جنس های مختلفی باشد. یکی از قاب های پرکاربرد، قاب ام دی اف است که زمینه ای را در زیر چراغ های ال ای دی ایجاد می‌کند و باعث بهتر دیده شدن چراغها، و در نهایت متن و اشکال می گردد. ال ای دی های به کار رفته در تابلو تبلیغاتی از کیفیت بالایی برخوردار هستند. همچنین اشکال و متنهای تابلو با دقیق ترین شکل ممکن طراحی و اجرا می‌شوند. تابلوهای ال ای دی دارای مدار و آداپتور می باشند که همراه تابلو در هنگام نصب به مشتری تحویل داده می شوند. برای سفارش انواع تابلو ال ای دی میتوانید روی مجموعه نقش نامه حساب باز کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.  

تابلو بنری

تابلو بنری یکی از متداول ترین تابلوهایی است که در سردر مغازه ها نصب می گردد. این تابلو در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به تابلوهای دیگر آماده سازی می گردد و همچنین قیمت بسیار پایین تری دارد.  تابلوهای بنری را ممکن است روی پل‌های عابرپیاده نیز دیده باشید. در جلوی این تابلوها می‌توان چراغ های متعددی قرار داد تا در شب نیز به خوبی دیده شوند. عواملی مانند اندازه بنر؛ ضخامت بنر و … در قیمت این نوع تابلوها تاثیر دارند. طراحی بنر ها با نرم افزار هایی مانند کرل دراو ایلاستیتور و فتوشاپ انجام می گیرد. طراحان حرفه ای نقشنامه تاکنون بنر های زیادی را طراحی کرده اند و تجربه زیادی در این زمینه دارند. تابلوهای بنری انواع مختلفی دارند یکی از این نوع از تابلوها تابلوهای بک لایت میباشد که در پشت بنر لامپ های زیاد قرار می دهند و تابلو از داخل روشن می گردد. برای سفارش تابلو تبلیغاتی بنری میتوان هم اکنون با ما تماس با ما باید برآورد هزینه و اندازه گیری ها در سریعترین زمان ممکن انجام می گیرد همچنین طراحان نقشنامه مناسب‌ترین طرح را برای کسب و کار شما ما طراحی می کند  

طرح حرفه ای با طراحان حرفه ای

همان طور که گفیم مجموعه نقشنامه با بهره گیری از علم متخصصین حوزه گرافیک بهترین طرح ها را آماده سازی می کنند. رعایت کنتراست مناسب، استفاده از رنگ های مناسب، رعایت چیدمان اجزا، رعایت هارمونی در طرح، نوآوری و خلاقیت در طرح از جمله ویژگی هلی طراحان مجموعه نقشنامه می باشد. طرح های آماده شده کاملا متناسب با نوع کسب و کار و یا موضوع طرح می باشند. نقشنامه با بهره گیری از طراحان حرفه ای خدمت است تا رضایت حداکثری مشتریان را جلب نماید.  

تماس با ما

مجموعه نقشنامه با دارا بودن سابقه طولانی در زمینه طراحی و چاپ در خدمت است انواع خدمات را به مشتریان عزیز ارائه نماید. مجموعه ما واقع در بازار نقش جهان ( ایرانی اسلامی ) می باشد و دسترسی مناسبی برای شهروندان اندیشه و شهریار و ملارد و فردیس دارد.

تهران، اندیشه_فاز ٤، بازار ایرانی اسلامی، سرای شمس تبریزی، طبقه بالا جنب دفتر هیئت مدیره، پلاک۲۳۶