Logo2
لوگو کد 003

طراحی نشان تصویری و نوشتاری (آرم و لوگو تایپ)

مونوگرام (نشانه های حرفی) : طراحی نشان با استفاده از حروف اول کلمات مانند LG یا HP
توجه: در صورت طراحی نشان نوشتاری انگلیسی همراه فارسی 50% مبلغ درج شده به فاکتور اضافه می گردد.
لوگو تایپ (نشانه های نوشتاری) : طراحی نشان با درج کامل نام مانند 
VAIO، همراه اول
طراحی با 2 اتود اولیه :  2.000.000 الی 5.000.000 تومان 
توجه: در صورتی که ویرایش طرح بیش از دوبار انجام پذیرد، هزینه به صورت جداگانه محاسبه می شود.
زمان تحویل 4 روز کاری بدون احتساب پنجشنبه و تعطیلات

نمونه طراحی لوگو

از مهمترین اقدامات برای شروع هر کسب و کاری، طراحی لوگو مناسب و متناسب با کسب و کار است. توجه داشته باشید که طراحی لوگو شما از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است زیرا افراد روزانه بصورت مستقیم و یا غیر مستقیم (شبکه های مجازی) با لوگو شما برخورد خواهند داشت. داشتن یک لوگو زیبا و مناسب، اولین قدم برای برند سازی می باشد.

 اگرچه ممکن است در نگاه اول لوگو موضوعی‌ بی اهمیت به نظر برسد، اما لوگوها یکی از مهم ترین نکات و در واقع اولین قدم برای برندسازی می باشد. اغلب اوقات، حتی بدون اینکه متوجه شوید به واسطه همین لوگو یا همان نماد کوچک می توانید بازاریابی و تبلیغات کنید.

نقشنامه

لوگو

در ساده ترین عبارت لوگو را می توان یک نماد متشکل از کلمات و حروف یا تصاویر و اشکال همراه با رنگ، برای شناسایی یک برند یا محصول تعریف کرد. لوگو در اشکال و اندازه‌های مختلف طراحی می شود که از انواع آن باید به لوگو تایپ‌ های متنی ساده و علائم (انتزاعی) اشاره کرد. اما در هر صورت باید گفت لوگو با انواع اشکال و شمایل متفاوت از دیر باز تا به امروز وجود داشته و تنها هدف برای استفاده از آن معرفی کسب و کار می باشد.

نگاهی دقیق‌تر به آنچه که یک لوگو می‌تواند برای کسب‌ و کار یا برند شخصی شما انجام دهد بندازیم:

5نکته مهم طراحی لوگو

طراحی اصولی

همانطور که کمی بالاتر به آن اشاره شد لوگو یکی از مهمترین ابزار های برندسازی و حتی در برخی موارد بهترین روش  برای تبلیغات می باشد. اما این لوگو زمانی می تواند به شما کمک کند و یک ابزار موثر برای تبلیغات کسب و کار شما قرار گیرد که با رعایت کامل اصول، قواعد و البته بصورت حرفه ای طراحی شود.

طراحی ساده

طراحی ساده و البته زیبا و پرمعنا لوگو از دیگر نکاتی است که هنگام طراحی لوگو باید به آن توجه داشت. توجه داشته باشید که بهترین لوگو، لوگویی است که در نگاه اول بصورت کاملا شفاف کسب و کار را معرفی کند و یک حس شفاف و واضح از «شما» به مشتریان بدهد. و البته طراحی لوگو باید به گونه ای باشد که ذهن افراد را دچار در هم ریختگی نکند.

طراحی ماندگار و بی‌زمان

توجه داشته باشید که لوگو را یکبار باید طراحی کرد و طراحی و یا حتی بروزرسانی مداوم آن کار صحیحی نمی باشد. همچنین از دیگر نکات طراحی لوگو باید به مدرن و درواقع امروزی بودن آن اشاره کرد. اما توجه داشته باشید که لوگو به گونه ای طراحی نشود که تماما در جریان مد قرار گیرد و در بازه های زمانی متفاوت مجبور به تغییر آن شوید.

 استفاده‌ درست و استراتژیک از رنگ‌ها

انتخاب رنگ یا همان استفاده درست و استراتژیک از رنگ ها از مهم ترین و اصلی ترین نکاتی است که در طراحی لوگو باید رعایت شود.  در واقع رنگ باید به گونه ای انتخاب شود که مطابق با زمینه فعالیت باشد؛ همچنین برای افراد جذاب واقع شود تا بتواند آن ها را به سمت خود بکشاند.

تطبیق پذیر و چند منظوره بودن لوگو

منظور از تطبیق پذیر و چند منظوره بودن لوگو این است که لوگو باید به گونه ای طراحی شود که امکان استفاده از آن روی مهر، خودکار و یا سایر وسایل و لوازم چاپی باشد. در واقع به زبان ساده تر باید گفت لوگو شما به شکل‌های مختلف و در جاهای متفاوت قابل استفاده باشد.

و اما در آخر به این نکته باید اشاره کرد که لوگو باید به گونه ای طراحی شود که بصورت تک رنگ و یا همان سیاه و سفید نیز جلوه خوبی داشته باشد به گونه ای که ترکیب و زیبایی آن بهم نخورد. در واقع باید گفت همان زیبایی را که در رنگبندی اصلی خود دارد در تک رنگ و یا همان سیاه و سفید نیز داشته باشد.

اهمیت طراحی لوگو حرفه ای در موفقیت برند

آیا تا به حال با نگاه کردن به لوگو نام یک برند را حدس زده اید؟ اگر در تصویر لوگو نامی ثبت نشده باشد، هنوز می توانید نام برند آن را حدس بزنید؟ حتما شما هم چنین اتفاقی را تجربه کرده اید و به خوبی می دانید که حتی بدون شناخت کامل از برند، تنها با دیدن لوگو می توانید آن را تشخیص دهید. استفاده از نمادها و نشانه ها یکی از مهم ترین و موثرترین روش های نمایش اطلاعات مرتبط با کسب و کار است و می تواند جایگاه برند را در نزد مخاطبان تغییر دهد. به همین دلیل است که طراحی لوگو حرفه ای یکی از با ارزش ترین سرمایه گذاری ها برای هر کسب و کاری است.

ضرورت طراحی لوگو

لوگوها چهره کسب و کار شما هستند و تقریبا اولین عاملی هستند که مشتریان بالقوه برند شما را تشخیص می دهند. لوگوها یک تصویر ساده نیستند، بلکه یک عامل شناسایی بسیار مهم برای مشتریان و اطلاعات زیادی در مورد برند شما هستند که به روشی کاملاً حداقلی و هوشمند در یک تصویر کوچک قرار می گیرند. قرار دادن همه این اطلاعات در یک تصویر نه چندان پیچیده و به یاد ماندنی فقط توسط یک طراح لوگو حرفه ای انجام می شود. قبول کنید یا نه، طراحی لوگو برای همه مناسب نیست. برای طراحی لوگو نه تنها باید قوانین طراحی را بدانید، بلکه باید بسیار خلاق باشید و تمامی شبکه های فرعی تولید یک لوگوی خوب را بشناسید. آرم های دقیق طراحی شده به راحتی مشتریان را متقاعد می کند که برند شما یک برند حرفه ای و قابل اعتماد با خدمات و محصولات با کیفیت بالایی می باشد. بنابراین، اهمیت طراحی لوگو برای تجارت را نباید نادیده گرفت.

آیا طراحی یک لوگو مشابه با لوگوی برندهای معروف صحیح است؟

سوالی که بسیاری از افراد پیش از طراحی لوگو به آن فکر می کنند، طراحی یک لوگو مشابه برند های دیگر و یا یک برند معروف می باشد. از نظر قانونی و اخلاقی اینکار صحیح نمی باشد و به این نکته نیز دقت کنید که دیدن لوگو شما تنها موجب یادآور شدن همان برند معروف برای مشتریان خواهد شد و هیچ توجهی به شما و کسب و کارتان نخواهد شد. از سوی دیگر نیز شما قرار است برند و محصولات خود را وارد بازار کنید و تقلید و کپی کردن سایر لوگو ها کار صحیحی نخواهد بود. پس طراحی لوگو کسب و کار خود را به یک مجموعه معتبر، دارای نمونه کارهای متفاوت و مهم تر از همه با سابقه بسپارید تا مطمئن شوید طراحی مناسب و متناسبی برای شما انجام خواهد داد.

طراحی لوگو در اندیشه

اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که به دنبال یک تیم تخصصی در زمینه طراحی لوگو می باشید به شما پیشنهاد می کنیم حتما از سایت ما دیدن کنید.
تیم تخصصی نقشنامه  دارای نمونه کارهای بسیار زیادی در زمینه طراحی لوگو در اندیشه  برای کسب و کارهای مختلف می باشد و شما به راحتی می توانید با مراجعه به سایت ما به این نمونه کارها دسترسی پیدا کرده و آنها را مشاهده کنید. ما بهترین کیفیت را در طراحی انواع لوگوها به شما ارائه می دهیم و لوگوهایی کاملا اختصاصی را مناسب با نیاز و سلیقه شما برای شما طراحی خواهیم کرد.

یکی از مهمترین مزیت های استفاده از خدمات ما  برای طراحی انواع لوگو این است که قیمت طراحی لوگو در وب سایت ما بسیار مناسب تر از سایر شرکت ها و کسب و کارهای فعال در این زمینه می باشد و در نتیجه این موضوع می تواند برای کسب و کارهای نوپا بسیار مفید باشد

طراحی لوگو در شهریار

در ابتدای مطلب به معرفی لوگو و اینکه در واقع لوگو به چه چیزی گفته می شود و همچنین مهم ترین نکات برای طراحی یک لوگو  اصولی پرداختیم. در این بخش نیز به تشریح ویژگی های یک لوگو حرفه ای می پردازیم.

  • تمایز : اولین و مهم ترین ویژگی که در طراحی لوگو باید در نظر گرفته شود تمایز است. در واقع متمایز بودن لوگو شما نسبت به سایر لوگو ها موجب جلب توجه افراد به سمت شما می شود.
  • سادگی : همانطور که کمی بالاتر نیز اشاره شد، ساده بودن از مهم ترین نکات برای طراحی یک لوگو زیبا و جذاب می باشد. سادگی در طراحی علاوه بر اینکه موجب شده ذهن افراد دچار دگرگونی و پریشانی برای شناسایی شما و کسب و کارتان نشود بلکه موجب ماندگاری بیشتر شما نیز در ذهن افراد می شود. همچنین طی چند سال اخیر طراحی و استفاده از رنگ ها به سمت سادگی در عین حال زیبایی و جذابیت بیشتر رفته است.

  • ساختار افقی : در صورتی که لوگو بصورت افقی طراحی شود علاوه بر داشتن زیبایی و جلوه بهتر، خوانایی بهتری نیز خواهد داشت.

  •  رنگ : از جمله مهم ترین موارد در طراحی لوگو باید به  انتخاب رنگ اشاره کرد. انتخاب رنگ مطابق با زمینه کاری نکته بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد. در واقع رنگ ها علاوه بر زیبایی وظیفه انتقال و بیانگر یک حس از زمینه کاری شما را دارند. بطور مثال در صورتی که زمینه کاری شما تصفیه آب می باشد، رنگ آبی بهترین گزینه برای استفاده در لوگو شما می باشد. استفاده سایر رنگ ها مانند صورتی، قرمز و نارنجی برای شما ممنوعیتی ندارد و حتی احتمال دارد لوگو شما بسیار زیبا و جذاب شود، اما استفاده از رنگی چون آبی مناسب و اصولی تر می باشد.

در صورتی ساکن تهران و کرج هستید(طراحی لوگو در شهریار،طراحی لوگو در اندیشه، طراحی لوگو در کرج)، سفارش خود را بصورت آنلاین از طریق وب سایت ثبت کنید و یا از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

طراحی لوگو در شهریار
طراحی لوگو در شهریار

سفارش طراحی لوگو

اگر می خواهید طراحی لوگوی حرفه ای را سفارش دهید، نقشنامه بهترین انتخاب برای ایجاد یک لوگوی حرفه ای برای کسب و کار شما است. بیش از 95 درصد از افرادی که درخواست طراحی لوگو را به ما می سپارند از لوگویی که ما برای آنها طراحی کرده ایم راضی هستند.

شما به عنوان یک صاحب کسب و کار، باید طراحی لوگوی خود را به مجموعه ای سفارش دهید که نمونه های زیادی در طراحی لوگو دارند. زیرا مجموعه نقشنامه این توانایی را دارند که سفارش شما را به بهترین شکل ممکن تکمیل کنند. برای ثبت سفارش طراحی لوگو، یا حتی طراحی کارت ویزیت، طراحی تراکت و غیره .. می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت طراحی لوگو

هزینه طراحی حرفه ای لوگو فرآیندی خلاقانه و چالش برانگیز است که نیاز به تحقیق زیادی دارد.

همچنین نیاز است که مشتریان این کسب و کار را بشناسیم. برای طراحی لوگو باید اصول اولیه طراحی لوگو را بدانیم.

اگر با طراحان مناسب و حرفه ای کار کنید و روند درست را طی کنید و لوگو حرفه ای  و بی نظیری را دریافت خواهید کرد. برای اطلاع از قیمت طراحی لوگو شما می توانید در نقشنامه با ما تماس بگیرید.

قیمت طراحی لوگو به موارد زیادی بستگی دارد که با توجه به بودجه شما و تیم طراحی لوگو انجام می گیرد.

لوگو کد 022 - نقشنامه
لوگو کد 021 - نقشنامه

تعرفه طراحی لوگو

یکی از الزامات و موارد ضروری شروع هر کسب و کاری، داشتن یک لوگو می‌‌باشد. کارفرما جهت بهره‌گیری از یک نماد یکتا، معرفی و رشد کسب و کار خود، باید هزینه‌‌هایی را صرف طراحی لوگو کند. بسیاری از کارفرما‌ها این سوال برایشان پیش آمده است که چه میزان هزینه را باید صرف سفارش یک لوگو کنیم؟ هزینه‌ طراحی لوگو بر چه اساسی محاسبه می‌‌شود؟ بر اساس پروژ‌های، ساعتی و یا بر اساس پیچیدگی طرح لوگو مد نظر ما؟ پاسخ درست به این سوال نیاز به تجربه و تخصص بالا در زمینه گرافیک و طراحی لوگو دارد. کسب و کار‌های مختلفی هستند که تنها با صرف هزینه‌‌های بسیار پایین، لوگو تبلیغاتی مد نظر خود را دریافت می‌کنند؛ از طرفی دیگر، بسیاری از کسب و کارها نیز هستند که حاضر می‌باشند جهت دریافت یک لوگو یکتا و حرفه‌ای، مبالغ زیادی را پرداخت نمایند.

درست است که قیمت نهایی لوگو به طراح آن بستگی داشته و یک موضوع تماماً تخصصی می‌باشد، ولی نسبت قیمت به کیفیت کار باید به گونه‌ای باشد که مشتری از پرداخت هزینه راضی باشد؛ کانون آگهی و تبلیغاتی نقشنامه، بهترین لوگوها را با قیمتی مناسب برای شما طراحی خواهد کرد.

هر روزه، تعداد زیادی از مردم به سمت کسب و کارهای آنلاین می‌روند و به همین دلیل، گستردگی کسب و کارهای اینترنتی رو به افزایش یافته و تعداد زیادی از لوگو نیز به ثبت می‌رسند؛ در نتیجه این عمل، خلق لوگو استثنایی و یکتا، نیازمند یک ذهن خلاق، دستانی با مهارت و زمان کافی می‌باشد؛ پس طبیعی است که طراحی اینگونه لوگوهای استثنایی، به مراتب هزینه بیش‌تری را می‌طلبد. افراد مجموعه نقشنامه با توجه به مهارت بالایی که دارند، می‌توانند استثنایی‌ترین لوگوها را برای شما طراحی کنند.

طراحی لوگو حرفه ای در نقشنامه

کانون تبلیغاتی نقشنامه دارای سابقه طولانی  و نمونه کارهای متعدد در زمینه انواع طراحی ها می باشد. شما می توانید با خیالی راحت و آسوده طراحی لوگو خود را به این مجموعه بسپارید و در کمترین زمان ممکن  یک لوگو حرفه ای تحویل بگیرید. تنها کافی است یک تماس با کارشناسان ما در این مجموعه بگیرید. متخصصان و کارشناسان مجموعه نقشنامه به واسطه دانش، تجربه و تخصصی که دارند شما را بصورت کامل برای انتخاب رنگ و حتی نوع لوگو متناسب کسب و کارتان راهنمایی خواهند کرد.