Logo2
خدمات طراحی

طراحی خلاقانه، راهی عالی برای نشان دادن مزایای محصول یا خدمات شما به مشتریان است. خدمات گرافیک شامل تصویر سازی، عکاسی و چاپ می باشد که برای انتقال بهتر مفاهیم و آموزش های لازم به کار می رود. شما با نشان دادن نمایش بصری از طراحی گرافیکی فکر شده خود احساسی مخاطب را جلب می کنید و مخاطب راحتر می تواند به درک واقعی از طرح شما برسد. امروزه طراحی خلاقانه بسیار گسترش پیدا کرده است.

خدمات طراحی چیست؟

طراحان گرافیک با استفاده از خلاقیت و نوآوری خود در طراحی به کسب و کارها شما برای معرفی برند کمک می کنند. طراحان برای ارائه خدمات خود با استفاده از المان های گرافیکی به طراحی تبلیغات می پردازند. تبلیغات با استفاده از المان بصری باعث بیشتر دیده شدن برند کسب و کار می شود و ذهن مخاطب ماندگار می شود. خدمات چاپ پیشرفت بسیار زیادی کرده است و اهمیت آن برای مردم بیشتر شده است برخی از مهم ترین خدمات چاپی شامل :

طراحی لوگو
طراحی بروشور
طراحی تراکت
طراحی کارت ویزیت
طراحی ست اداری

تیم طراحی نقشنامه طرح‌های خلاقانه را با قیمتی مقرون به صرفه ارائه می‌دهد. کارشناسان طراحی با توجه به بازاریابی چاپی طراحی شما را در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهند.

طراحی لوگو

لوگو با ترکیبی از تصاویر و نوشته ها همراه با خلاقیت طراحی می شود. اولین عامل شناسایی برند شما لوگو شما است، لوگو چهره ای از کسب و کار شما است و به کسب و کار شما اعتبار می بخشد. همچنین به مشتریان نشان می دهد که شما چه کسب و کاری دارید و چه کاری انجام می دهید. طراحی لوگو بسیار اهمیت دارد، بنابراین برای سفارش سریع لوگو می توانید با ما در تماس باشید.

خدمات طراحی لوگو
خدمات طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت کارتی است اطلاعاتی در مورد کسب و کار  یا یک فرد را به ما می دهد. در کارت ویزیت اطلاعاتی مانند شماره تماس، آدرس کسب و کار قرار میگیرد. کارت ویزیت باید متناسب با کسب کار طراحی شود زیرا  کارت ویزیت نماینده برند شما می باشد. 

طراحی بروشور

یکی از بارز ترین روش های تبلیغات چاپی، بروشور است، بروشور تبلیغاتی می توانید کسب و کار شما را متحول کند. با طراحی یک بروشور حرفه ای می توانید تحول عظیمی در کسب و کار خود ایجاد کنید و نظر مشتریان را به خود جلب کنید. شما هم می‌توانید با  طراحی یک بروشور جذاب طرحی مطابق با نیازهای بازاریابی و کسب ‌وکار خود ایجاد کنید و تأثیری ماندگار بر مشتریان آینده خود بگذارید و فروش را افزایش دهید.

خدمات طراحی بروشور
خدمات طراحی کاتالوگ

طراحی تراکت

تراکت تبلیغاتی برگه ای است برای جلب توجه مردم به یک محصول، شرکت، خدمات و … و در اماکن عمومی توزیع می‌گردد. طراحی تراکت تبلیغاتی اهمیت بسیاری دارد که با یک طراحی حرفه ای  باعث ماندگار شدن ما در ذهن مخاطب می شود. انتخاب برگه باکیفیت برای تراکت باعث می شود طرح ما بیشتر مورد توجه قرار بگیرد. بهتر است از یک کاغذ با کیفیت و مناسب برای چاپ استفاده کنید.

ست اداری

یکی از اولین و مهم ترین نیاز های شروع  کسب و کار چاپ ست اداری است. ست اداری روش دیگری برای معرفی شرکت و موسسه شما به مخاطبین هدف می باشد. طراحی و ست اداری یک قالب رسمی، در بردارنده نام و نشان شما است که می‌تواند در تمامی محصولات کاغذی و دیجیتالی نظیر نامه نگاری، چاپ پاکت نامه، چاپ سربرگ، سررسید و تقویم را شامل گردد.

خدمات طراحی ست اداری

سفارش خدمات طراحی

مجموعه نقشنامه در سال 1387 فعالیت خود را با داشتن تیمی متخصص و حرفه ای در غرب استان تهران آغاز کرده است. مجموعه نقشنامه تمامی خدمات چاپ از قبیل : طراحی و چاپ کارت ویزیت، سربرگ، تراکت، فاکتور و تمامی محصولات کیسه پارچه ای، نایلونی، ساک دستی و… با به روز ترین دستگاه های چاپ و با بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت به مشتریان خود ارائه می دهد. شما مشتریان عزیز می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.